Kimler Kullanıyor

Mest yazılım olarak Forklift takip ve kartlı çalıştırma sistemini sektörün önde gelen ithalatçı ve üreticilerine vermekteyiz. Ayrıca inşaat, gemi üretim ve çelik gibi ağır sanayi sektörlerindeki müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

isg’de Kartlı Çalıştırma Sisteminin Önemi

Günümüzde İSG kurallarının ağırlaşması, personel sayısının artması ve üretimin hızlanması sebebiyle iş güvenliği önemi her gün artmakta.

Forklift takip sistemi ve kartlı çalıştırma sistemi bu sebeple İSG personellerinin ve forkliftlerden sorumlu ekiplerin en çok ihtiyaç duyduğu ekipman haline geldi.

 

Dizel ve elektrikli forkliftlerde,  transpaletlerde,  bomlu vinçlerde, istifleme ve yükleme araçlarında, ve diğer iş makinalarında kullanılmaktadır. Ayrıca üretimde kullanılan tehlikeli makinelerin de yetkilendirmesinde güvenlik amaçlı kullanılmaktadır.

KULLANICIYA NELER SUNUYOR

Kullanım mantığı gelen olarak tüm araçlarda aynı olup maksadı aracın anlık ve geçmişte nerede olduğunu ve kimin kullandığını belirlemek ve yetkisiz personel kullanımını engellemek, hasar ve kural ihlallerinde sorumluyu tespit edebilmektir.

Mobil uygulamalarımızdan anlık bildirim almakla beraber , darbe raporu , hız ihlali raporu , aktivite raporları  ile günlük, aylık ve geçmişe dönük detaylı raporlar alınmaktadır.

YENİLİKLER GELİYOR

Yakında çıkacak yeni cihazımız ile forklift hız sınırlama özelliği gelecek bu sayede İSG bölümünün belirlemiş olduğu kurallara ister istemez personeller uymak zorunda kalacaklar ve kazaların önüne geçilmiş olacak. Sitemizden lütfen yeni çıkacak ürünümüzü takip edin.