2011 Yılında  iki yazılımcı tarafından Kocaelinde kurulan  Mest Yazılım ve Bilişim Teknolojileri emin adımlarla büyüyerek şuan yurt içi ve yurt dışı bir çok firmaya hizmet vermektedir.

Yazılımlarımızın üretiminde güncel teknolojiye uyumluluk, çalıştığımız firmalarla ortak akıl üretilmesi  ve hizmet kalitesinin yüksek tutulmasını politika olarak benimsemekteyiz.

Ana kolumuz olan araç takip sistemleri ve yazılımlarıyla, bünyesinde motorlu taşıt barındıran lojistik, araç kiralama ve yolcu taşımacılığı gibi birçok sektördeki firma ile çalışmaktayız.

2013 yılında çözüm ortağımız olan Pasific A.Ş. ile araç takip ürünlerimizin geliştirilmesi, satış ve desteği konusunda güç birliği yaptık.

7X24 hizmet zorunluluğu olan bu alanda kurulduğumuz günden bu yana  verdiğimiz kaliteli ve özverili hizmetle müşterilerimizin güven ve memnuniyetini kazanmış bulunmaktayız.

2015 Yılında ar-ge ve yazılım üretimini bir üst seviyeye taşıyarak ROBOTAŞ - Robotik Depolama Sistemleri A.Ş. ile çözüm ortaklığı kurduk ve  akıllı depolama sistemlerinin  yazılımlarını oluşturma görevini üstlendik.

Aynı zamanda paket programlama alanında da müşterilerimizin ihtiyaçlarını giderebilmek adına PDKS, CRM ve birçok projeye imza attık.

2016 Yılından bu yana Yalova’daki yeni ofisimiz bünyesinde yetişmiş  programcılarımız ile  birçok sektörde yeni  yazılımlarla müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Hedefimiz doğrultusunda önümüzdeki yıllarda yazılım ar-ge alanında yurt içi ve yurt dışındaki müşterilerimizle birçok ses getirecek uygulamalar yapmayı planlamaktayız.  Siz saygıdeğer müşterilerimiz ile bu projelerden birinde  çalışmayı  temenni ediyoruz.

Selman EROL & Mehmet ERDOĞAN

Mest Yazılım ve Bilişim Teknolojileri